Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Ak Parti’den inanılmaz tempo!.. Baskın seçime hazırlık mı?

Ak Parti’den inanılmaz tempo!.. Baskın seçime hazırlık mı?
20 Ağustos 2020 - 8:42

Ak Parti Aydın Teşkilatı yetkilileri, yaklaşan İlçe Kongreleri ve sonrasındaki İl kongresi öncesinde Aydın’ı seyyah olup gezmeye başladı.
TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte Ak Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Rıza Posacı, Metin Yavuz ve İl Başkanı Ömer Özmen başta olmak üzere ilçe teşkilatlarını ziyaret edip, partililerle ve vatandaşlarla buluşup hasret giderdi. Diğer milletvekili Bekir Kuvvet Erim ise Trans Anatolia Rally Raid ralli yarışı için muhtemelen Ankara’da kaldı.
Aydın’ın Ak vekilleri ve İl Başkanı Ömer Özmen başta olmak üzere, Ak Partililer Efeler’de Muhtarlarla düzenlenen toplantıda buluştu. Sonrasında ise Aydın Orman İşletme Müdürlüğü ve Orman Yangın Söndürme Ekibi ile Milli Parklar Müdürlüğü Ekipleriyle de biraraya geldi. Gittikleri ilçelerde çarşı-pazar dolaşarak vatandaşlarla buluşan partililer büyük ilgi ve alakayla, sevgi gösterileriyle karşılaştı, milletvekilleri hem ilgi gördü, hem de ilgi gösterdi, vatandaşların ve partililerin sorunlarını kaynağında dinleyip bol-bol not aldı.
Ak Parti Aydın Milletvekili ve KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş: “Aydın Orman İşletme Müdürlüğü ve Orman Yangın Söndürme Ekibi ile Milli Parklar Müdürlüğü Ekibini ziyaret ettik. Hepimizi üzen orman yangınlarını söndürmek için gece gündüz demeden, fedakarca görev yapan; ormanlarımızı canları pahasına koruyan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. İlçemizde mahalle muhtarlarımızla bir toplantı gerçekleştirdik. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını ve çözüm önerilerini birlikte değerlendiriyor; vatandaşlarımızdan gelen talep ve beklentileri muhtarlarımızdan öğrenmeye devam ediyoruz.‬ Hemşehrilerimizle sohbet etmek, onlarla bir araya gelmek bizlerin en güzel motivasyon kaynağı. #Efeler İlçemizde esnaflarımızı ziyaret ederken, her fırsatta olduğu gibi, hemşehrilerimizle sohbet etmeyi de ihmal etmiyoruz. Bugün #Efeler ilçemizdeyiz. Milletvekillerimiz Sn. Metin Yavuz, Sn. Rıza Posacı, İl Başkanımız Sn. Ömer Özmen ve İl Yönetimimizle birlikte Efeler İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettik. İlçe Başkanımız Sn.Hüsnü Elbir ve İlçe Yönetimimizle istişarelerde bulunduk” şeklinde paylaşımarda bulundu, diğer Ak Partili yöneticiler de sosyal medya sayfalarında hemen-hemen aynı konularla ilgili temenni ve görüşlerini sosyal sayfalarında dile getirdiler.

Öte yandan son günlerde Türkiye çapındaki siyasi kulislerde konuşulan “Ak parti baskın seçim yapabilir” yorumları da yapıldığından, Ak Parti Aydın Teşkilatı yoksa baskın bir seçime mi hazırlanıyor soruları da akla gelmiyor değil!..

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.