Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Ak Partililerin ateş püskürdüğü Cem Ulucan, Ak Parti’nin gözbebeği oldu!..

Ak Partililerin ateş püskürdüğü Cem Ulucan, Ak Parti’nin gözbebeği oldu!..
Ümit YEŞİLDAĞ( umityesildag@gmail.com )
13 Ocak 2022 - 11:41

Ak Parti İl Başkanı Ömer Özmen, milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Gençlik Kolları üyeleri, Ak Partili Belediye Başkanları, Denge Gazetesi’nde yazmış olduğu köşe yazılarıyla 10 milyon Ak Partiliye hakaret eden, Hazreti Muhammed Peygamber efendimizin hadisleriyle alay ederek yine Aydın’daki Ak Partilileri ayağa kaldıran ABGC Başkanı Cem Ulucan’ı birkaç ay önce makamında kabul ederek ve kendisini ziyaret ederek yaptıklarını adeta onayladı, Ak Parti’nin bütün değerlerini silip attı.

ABGC Başkanı Cem Ulucan ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz aylarda Ak Parti Aydın İl Başkanı Özmen’i makamında ziyaret etmişlerdi, böylece Özmen daha önce partisine ve 1o milyon Ak Partiliye edilen hakaretleri, müslümanlığı ayaklar altına alan Ulucan’ın yaptıklarını da bir yerde tasdik ederek görmezden gelmiş oldu.

NE OLMUŞTU?

AK PARTİLİLERE HAKARET: SARHOŞ KARGA!

Aydın’da yayın yapan Denge Gazetesi’nde Gazeteci Cem Ulucan’ın “Klozet” başlıklı günlük köşesinde yayımlanan bir fıkra, kamuoyunun tepkisini çekmişti. Papaz ve karganın başından geçenleri anlatan fıkrada AK Parti’ye gönderme yapılması, partinin en üst kanadından sert bir şekilde kınandı. Yazıda, papazın, “Hrıstiyan desem değilsin, Müslüman desem değilsin. Sen nesin?” sorusuna karga, “AK Partiliyim” yanıtını veriyordu.

KOMŞUSU AYIKKEN SARHOŞ YATAN BİZDEN DEĞİLDİR

Cem Ulucan diğer bir olayda, bir süre sonra sosyal medya sayfasında peygamber efendimiz (s.a.v.) buyurduğu “Yanı başınızdaki komşusu açken tok olarak geceleyen kişi) mü’min değildir” Hadis-iŞerifiyle alay ederek müslümanlığı ayaklar altına alarak “Komşusu ayıkken, sarhoş yatan bizden değildir” şeklinde yaptığı sosyal medya paylaşımından sonra açılan soruşturmada gözaltına alınmış, bir süre sonra serbest bırakılmıştı.

YILIN ÖKÜZÜ

Öte yandan kendisini öküz olarak tanımlayan sözde Cemiyet Başkanı Cem Ulucan’a o dönem çalıştığı Denge Gazetesi tarafından “Yılın Öküzü” ödülü verilmiş, yaptığı birçok paylaşımda “Ben Öküzüm” diyerek okuyucularını ve kamuoyunu şartlandırma yoluyla psikolojik hataya sürüklemiş, ve kendisine Öküz denildiğini iddia ederek sevmediği husumet beslediği kişiler hakkında suç duyurusunda bulunarak adeta kendi köşesinde kaleme aldığı “Kumpasçılıktan para kazanamadım” ifadesiyle hata avcılığına soyunmuştur.

AHLAKSIZ DİYE YAZANLARA SUÇ DUYURUSU YOK!.. (Demek ki doğru!)

Yine başka medyalarda kendisine ahlaksız, yılın öküzü, öküz gibi ifadeler kullanılan Yılın Öküzü ödüllü Cem Ulucan bunlarla ilgili herhangi bir suç duyurusunda bulunmazken, haber sitemiz yayın yönetmeni Ümit Yeşildağ’la yapmış olduğu telefon görüşmesinde hakaret ederek “s…git, pe….venk” ifadelerini kullanmış ümit Yeşildağ’ın yaptığı suç duyurusunda büyük ihtimalle ceza alacakken, uzlaşarak suç duyurusundan vazgeçmesine rağmen, aynı tarihte avukatının yaptığı suç duyurusu ortada yokken, birleştirilmesi gereken 2 dosyanın birleştirilmeden ve uzlaşmadan sonra ortaya çıkması ve uzlaşmaya yanaşmaması ise kafalarda ayrı bir soru işareti oluşturdu. Soru işareti ise şu “Yargı burada Cem Ulucan’ın yanında mı yer alıyor” ne de olsa Ak Partililerin hepsiyle kanki olmuş, kamuoyunun ve halkımızın takdirine bırakıyoruz.

AYDIN ŞAFAK’TAN YALÇIN YILDIRIM’IN ULUCAN HAKKINDA YAZDIĞI KÖŞE YAZISI
http://www.aydinsafak.com/yilin-okuzu-suc-isledi-h4208.htm

AYDIN ŞAFAK’TAN METİN CAN’ın ULUCAN HAKKINDA YAZDIĞI KÖŞE YAZISI
http://www.aydingundem.net/yilin-okuzu-h4112.htm

 

AK PARTİ AYDIN İL GENÇLİK KOLLARINDAN ULUCAN’A “ÇOK ANLAMLI” ZİYARET

CEM ULUCAN VE YANCILARININ AK PARTİ İL BAŞKANI ÖZMEN’E YAPMIŞ OLDUĞU ZİYARET

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ SAVAŞ’IN CEM ULUCANLA GÖRÜŞMESİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ BEKİR KUVVET ERİM VE EFELER İLÇE BAŞKANI HÜSNÜ ELBİR’İN 2021  YILINDA ULUCAN’A YAPTIĞI ZİYARET

AK PARTİ KOÇARLI BELEDİYE BAŞKANI NEDİM KAPLAN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE ULUCAN’I VERDİĞİ YEMEKTE AĞIRLADI!..

EVET HERŞEYİ TOPARLADIM BURAYA KOYDUM, GÖRDÜNÜZ, BELGELERİYLE YAZDIM-ÇİZDİM, ŞİMDİ TAKDİR SİZLERİNDİR!..

ÜMİT YEŞİLDAĞ

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.