Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Aydın BŞB maaşlı trolünden Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’a ayar!..

Aydın BŞB maaşlı trolünden Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’a ayar!..
23 Temmuz 2022 - 18:33

Daha önce de, geçmiş dönemlerdeki Aydın Valilerinden Erol Ayyıldız başta olmak üzere pek çok isme kurdukları kumpaslar, sosyal medya platformlarına kadar düşen Aydın BŞB’nin maaşlı taşeron elemanı Durmuş Tuna’nın hedefinde bu kez de Aydın Valisi Hüseyin Aksoy vardı, Tuna Aydın Valisine resmen ayar çekmeye kalktı.

Aydın BŞB Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun yıllardır sadık trolü ve maaşlı taşeron çalışanı olarak bilinen sözde gazeteci geçinen Durmuş Tuna’nın Aydın Valisi Aksoy’a nasıl ve kimlerden cesaret alarak savaş açtığı kamuoyunda merak konusu haline geldi.

Tüm dünyada yaşanan küresel ısınma nedeniyle Avrupa’da onbinlerce kişinin aşırı sıcaklardan hayatını kaybettiği, binlerce dekar ormanın kül olduğu ortadayken, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’un almış olduğu çok yerinde ve doğru bir kararı keyfi bir kararmış gibi kamuoyuna yansıtmak hangi aklın eseri.

Büyükşehir Trolü sözde gazeteci Durmuş Tuna’nın Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’un belki de bugüne kadar vermiş olduğu en doğru kararı eleştirerek ve saptırarak bazı çevrelerden çıkarı mı var? sorusunu akıllara getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.