Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Bu ağaçlar yetim hakkı yiyor?

Bu ağaçlar yetim hakkı yiyor?
18 Şubat 2021 - 9:30

Sn. Ömer Günel Başkan ve Kuşadası Belediyesi park ve bahçeler müdürlüğü, Sn. Çerçioğlu bütün Aydın’ı palmiyelerle donatıp ne olacak? Neden bu şekilsiz ağaçlarla uğraşıp duruyorsunuz ve bizlerle inatlaşıyorsunuz, biz bu konuyla ilgili eleştiri yaptıkça, daha çok ağaç dikiyorsunuz?

Gölgesiz, meyvesiz, görsel güzelliği olmayan, pahalı, hiçbir işe yaramayan palmiye ağaçlarını çoğaltmakta ve yetim hakkını bu çirkin ağaçlara yedirmekte kararlı olan birçok belediye gibi Kuşadası Belediyesi de durmadan palmiye ağaçlarıyla uğraşıyor.

Kah yeni palmiyeler alınıyor, kah şehrin çeşitli yerlerinde bulunan ağaçlar sökülerek mevzi değiştiriyor ve başka yerlere dikilmek üzere sökülüyor..

Ne diyelim Allah size akıl-fikir versin, bunlarla uğraşacağınıza daha verimli ve ekonomik işlerle uğraşsanız, milletin cebinden çıkan vergileri daha akıllıca kullansanız nasıl olur acaba?

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) KUŞADASI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÖMER GÜNEL, AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU’NUN DA KATILDIĞI ADAY TANITIM TÖRENİYLE SEÇİM STARTINI VERDİ. (İSMAİL ÜMİT DİLŞEN/AYDIN-İHA)

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.