Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

“Can güvenliğim yok, yardım edin”

“Can güvenliğim yok, yardım edin”
14 Ekim 2020 - 21:59

Söke’de yaşayan 3 çocuk annesi “Can güvenliğim yok” diyerek yetkililerden yardım çağrısında bulundu, özellikle kadına şiddet konusunda attıkları zaman mangalda kül bırakmayan ve sadece kınama yapan başta CHP olmak üzere tüm siyasi partileri “Göreve” davet edip, bu kadıncağızın çığlığını duymalarını ve Onu Kadın sığınma evlerine terketmemelerini, hukuki konularda yardımda bulunmalarını rica ediyoruz ve bekliyoruz!..

Kocası tarafından sürekli olarak şiddete maruz kaldığını iddia eden 3 çocuk annesi Özlem K., tehdit edildiğini belirterek, yetkililerden yardım talebinde bulundu.

Kocasından kaçarak ailesinin yanına sığınan 22 yaşındaki Özlem K., “7 yıl önce evlendik. Evlendiğimiz günden bugüne sürekli kendisinden çocuklarımın önünde şiddet görüyordum. Bu zamana kadar çocuklarım için kendisine katlandım ama bu saatten sonra dayanacak gücüm kalmadı. Buradan yetkililere sesleniyorum benim sesimi duyup yardım etsinler” dedi.

Özlem K.’nin annesi Gülay T. ise, “Ne zaman kızımın evine gitsem kızımı morluklar içinde görüyordum. Kızım eşiyle her kavga ettiğinde beni telefonla arayarak, ‘Anne gel kurtar’ beni diyerek ağlıyordu. Birkaç defa damadımı uyardım fakat beni dinlemeyerek huyundan vazgeçmedi. Kendisinden şikayetçi olduk, fakat serbest bırakıldı. Adaletin yerini bulmasını istiyoruz” diye konuştu.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.