Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Efsane Başkan’dan tarihi çağrı: Gelin birlik olalım

Efsane Başkan’dan tarihi çağrı: Gelin birlik olalım
30 Eylül 2020 - 7:00

Aydın’ın Efsane diye anılan Belediye Başkanı Hüseyin Aksu’dan birlik çağrısı ESKİ BAŞKAN AKSU “GELİN BİRLİK OLALIM”

Aydın’ın Efsane Başkanı olarak anılan eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Aksu sosyal medya sayfasından anlamlı bir çağrıda bulundu “Gelin Birlik Olalım”
Aksu paylaşımında şunları söyledi: Hepimiz bu güzel topraklarda yaşıyoruz, hepimizin menfaatleri, beklentileri, yaşam ortamları, havası, suyu, mutluluğu, gelecekten umutları var.
Bu vatana ve bu vilayete hizmet etmek hepimizin sözde ve gerçekte görevi.
Bunun için yetki ve sorumluluk aldık. Bunun için yarışmamız lazım, neden, ayrışıyoruz, neden çatışıyoruz, devletin işinde ve yönetiminde duygusallığa, kişisel çıkarlara yer yoktur, birlikte hareket etmenin yaratacağı enerji ve güç, hepimizi yükseklere çıkarmaya, sorunlarımızı çözmeye, bizi dünyaya örnek olacak bir gelişmişliğe, mutluluğa, refaha götürmeye yeter.
Bunun için, bu davet, Aydın’ın geleceğini kurma davetidir.
Bana düşen sadece kuru bir davet yapmak değil, aynı zamanda size, gelecek için 30 yıldır üzerinde çalıştığım stratejileri, planları ve uygulama projelerini önereceğim, ortak aklınıza, katılımcı düşüncelerinize açacağım.
Sosyal medya üzerinden, bu davetimi sürekli tekrarlayacağım.
Önce tasarıları, stratejileri, planları ve projeleri dinleyin, sonra, biraraya gelmeye değer mi düşünün, bu tarihi sorumluluğu ihmal etmeyin, bu güç birliğini hayata geçirelim.

AYDIN GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU
2020 VİZYONU

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.