Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Fatih Akkentli’den Serhan Seyhan’a gözdağı

Fatih Akkentli’den Serhan Seyhan’a gözdağı
26 Temmuz 2022 - 5:47

Aydın Büyükşehir Belediyesi Söke Bölge Koordinatörü olarak bilinen ve Özlem Çerçioğlu’nun sadık işçisi Fatih Akkentli bu defa da eski CHP Aydın yöneticisi, gazeteci Serhan Seyhan’a gözdağı verdi, yaptığı paylaşımla sosyal medya üzerinden tehdit etti.

Serhan Seyhan TV’den programında Emin Aydın’la yaptığı Başbaşa ismindeki canlı yayında Fatih Akkentli’ye karşılık verdi. Seyhan “Sosyal medyadan mesaj veriyor bana diyor ki; İncirliova’da kapıda olanların elini öpersin diyor, ben hayatım boyunca kimsenin elini öpmeye gitmedim, şunu çok net olarak söylüyorum, bize saldıracak olan yüzümüze gelsin arkamızdan konuşmasın, yüreği yetiyorsa delikanlıysa yüzümüze gelsin”

İNCİRLİOVA’DA NE OLMUŞTU

Serhan Seyhan geçtiğimiz yıllarda İncirliova’da evinin önünde saldırıya uğrayarak feci şekilde dakikalarca darp edilmişti. Konuyla ilgili olarak medyalarda çıkan haberi ve saldırının yapıldığı anın videosu ise aşağıdaki linkte.

https://tv.haberturk.com/tv/burasi-turkiye/video/aydinda-gazeteci-evinin-onunde-saldiriya-ugradi-yaptigim-bir-haber-yuzunden-darp-edildim-dedi/485814

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.