Gündem

Fatih Akkentli’den nefes kesen dans gösterisi

Yayıncı

on

Tam da Söke’ye layık CHP’li Belediye Başkan Aday Fatih Akkentli’den nefes kesen dans şov.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Söke Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli nefes kesen dans gösterisi ile CHP’ye ne kadar layık bir belediye başkan adayı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Yeni CHP’nin en tanıdık yüzlerinden biri olan Fatih Akkentli’nin Kuşadası Altın Güvercin Yarışması final gösterisinde mankenleri kıskandıracak güzellikteki bayanlarla birlikte yaptığı dans gösterisi izleyenleri adeta büyüledi.
Edinilen bilgilere göre Fatih Akkentli’nin geceye 8 bayanla gittiği ve 3 tanesinin ise kameramanlık yaptığı görüntülere yansıdı.

Akkentli’nin dansör (erkek dansçı)lara ders verecek kıvraklıktaki figürleri kendisi tarafından instagram hesabından paylaşıldı.

Reklam

Daha önce de çeşitli suçlardan ceza alan ve hakkında pek çok soruşturma devam eden Akkentli CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Söke ziyaretinde çizme hediye etmiş daha sonra ziyaretine giderek birlikte resim çekilmişlerdi..

Geçmişinde zar-zor geçinirken şu anda ailecek Söke’nin sayılı zenginleri arasında oldukları konuşulan Akkentli’nin adı önümüzdeki yerel seçimde CHP’nin Söke Belediye Başkan adayı adayları arasında geçiyor.

Nefes kesen dans gösterisinin ardından Akkentlinin bu görüntüleri Kılıçdaroğlu’na izletmesi halinde Söke Belediye Başkan Adayı olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kıvrak figürlerindeki ustalıktan dolayı Akkentliyi tebrik ediyor CHP’nin böyle bir değeri Belediye Başkan Adayı yapmaz ise tarihi bir hataya imza alacaklarını düşünüyoruz.

Reklam

Ayrıca CHP’nin seçim çalışmalarında boşuna masraf yapmayıp Akkentliyi partinin yeni yüzü olarak kullanmasını ve gelecekte CHP Genel Başkanlığı koltuğuna aday göstermelerini tavsiye ediyoruz.

 

Reklam

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Exit mobile version