Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Gezici edebiyat otobüsü Efeler’de

Gezici edebiyat otobüsü Efeler’de
07 Ekim 2020 - 13:35

Efeler Belediyesi ve Edebiyat Atölyesi Dergisi’nin iş birliği ile düzenlenen “Kitap Günleri Etkinliği” Aydın Atatürk Kent Meydanı’nda Efelerli kitapseverlerle buluşuyor. 3-11 Ekim arasında devam edecek etkinlikte, alanda yer alan Edebiyat Otobüsü de Efeler halkının ziyaretine açık tutulacak.

Kitap Günleri Etkinliği kapsamında Atatürk Kent Meydanı’na gelen Edebiyat Otobüsü Efelerli vatandaşların ilgi odağı oldu. 3 Ekim’de başlayan Kitap Günleri etkinliği 11 Ekim’e kadar devam edecek. İndirimli kitapların yer aldığı Edebiyat Otobüsü, Efelerli vatandaşları yetenekli genç yazarlarla da bir araya getiriyor. Ulusal çapta yayın yapan Edebiyat Atölyesi Dergisi’nin daha önce Fethiye ve Datça gibi çevre ilçelerde de kitapseverle buluşan Edebiyat Otobüsü, kitapların dünyası ile buluşmak isteyen ziyaretçileri adeta keyifli bir edebiyat yolcuğuna çıkarıyor.

“KÜLTÜR VE SANAT ÇALIŞMALARINI HER ZAMAN DESTEKLİYORUZ” 

Kültür ve sanatın şehirler için önemini vurgulayan Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Bu tür etkinliklerimizin sayısını artırmamız gerekiyor. Her şehrin ihtiyacı olduğu gibi Efeler’in de sanata ve kültüre ihtiyacı var. Efeler Belediyesi olarak bu tür organizasyonları her zaman destekliyoruz” diye konuştu.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.