Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Hüseyin Aksu çok sinirlendi: Niye kendiniz yapmıyorsunuz?

Hüseyin Aksu çok sinirlendi: Niye kendiniz yapmıyorsunuz?
26 Temmuz 2022 - 8:02

Aydın’ın eski dönemler duayen belediye başkanı olarak bilinen, yaptıkları hala dimdik ayakta ve kentin en güzel bulvarları olarak hala konuşulan Hüseyin Aksu, Çerçioğlu’nun şehir hastanesi projesinin altyapısını engelleyeceği haberini görünce küplere bindi.

Aksu çok uzunca bir metin paylaşarak hem Ak Parti’ye hem de Özlem Çerçioğlu’na yani CHP’ye verdi veriştirdi.

Hüseyin Aksu’nun yaptığı paylaşımdan önemli pasajlar şöyle: “Aydın’ı temsil ediyoruz, yönetiyoruz diyerek boş laf üretenler, kavgadan başka birşey bilmeyenler, size söylüyorum. Yazıklar olsun. BŞB Başkanı Çerçioğlu “Bana 1700 dönüm hazine yeri vermezseniz, yapılan büyük hastanenin yol ve altyapısını yapmam” demiş, halt etmiş. Bu nedir yahu, alt yapı yapmak yol yapmak belediyenin asli görevidir. Bu nasıl bir şımarıklıktır. Buna kimler çanak tutuyor. Hemde afedersiniz bazı salaklar, ÖÇ’nin bu blöfünü görüp 1000 dönüm hazine yeri vermeye razı olmuşlar. Yanlış duymadınız, tam 1000 dönüm ve kadın razı gelmemiş”

“Kendiniz yapıp geçsenize, bunu İstanbul’da büyük hastane için yapmadınız mı? Aydın’a gelince mi eliniz kolunuz tutuluyor, Aydın halkına eziyet çektirmek için ÖÇ ile söz ve elbirliği mi yaptınız be?”

 

 

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.