Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Kanser olan kızı için saçlarını kazıttı!

Kanser olan kızı için saçlarını kazıttı!
10 Temmuz 2020 - 15:00

Söke’de göz kanseri olan kızının tedavisi sebebiyle saçların dökülen minik kızına en anlamlı destek babasından geldi

Söke’in Savuca Mahallesi’nde ikamet eden Serdal (37) ve Yeter Özçelik (34) çiftinin minik kızlarının kanser olan sağ gözü yaklaşık iki ay kadar önce ameliyatla alındı.

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in hastane masraflarının karşılanmasına katkıda bulunduğu minik Ünzile için, hastaneden taburcu olmasının ardından zorlu tedavi süreci de başladı.

Aldığı kemoterapi ve radyoterapi nedeniyle saçları dökülen Ünzile’ye en büyük destek babasından geldi.

Saçlarının neden döküldüğünü anlatmakta zorluk çeken baba Serdal Özçelik, 2,5 yaşındaki minik kızına saçlarını kazıtarak destek olmaya çalıştı.

KIZIM SAÇLARINI ÇOK SEVERDİ

Kızına saçlarının neden döküldüğünü anlatmak zorlandığını kaydeden baba Serdal Özçelik, “Kızımız Ünzile saçlarını çok severdi. Kanser tedavisi nedeniyle saçları döküldü. Aynanın önüne geçtiği zaman hep ağlıyor, annesine ‘benim saçlarım neden yok? Saçlarımı neden taramıyorsun ?’ diyor. Ben de kızımın ağlamasına ve moralinin bozuk olmasına dayanamadım. Bir gece berber arkadaşımı aradım ve saçlarımı sıfıra vurdurdum. Kızım yataktan kalktığında beni gördü ve yüzünde gülücükler açmaya başladı. Beni gördü şaşırdı. Biraz moral verebildiysem ne mutlu. Rabbim hiçbir anne babayı evladıyla sınamasın.”

HALUK LEVENT VE AHBAP EKİBİNDEN ALLAH RAZI OLSUN

Önlerinde çok uzun ve zorlu bir süreç olduğunu ve bu dönemde başta ünlü sanatçı Haluk Levent olmak üzere, destek olan tüm hayırseverlere teşekkür eden Özçelik, “Bize destek olan hayırseverler, Haluk Levent ve Ahbap ekibinden Allah razı olsun. Çevremizdeki insanlar da bizi yalnız bırakmadı. Tesisatçı olduğum için Kovid-19 sürecinde düzenli bir işim yok. Hastaneye arkadaşlarım götürüp getiriyor. Bu konuda Söke Belediyesine başvurduk. İnşallah onlar da destek olurlar.” dedi.

(HÜSEYİN IŞIK)

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.