Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Kumar, hırsızlık, tehdit: 3 gözaltı

Kumar, hırsızlık, tehdit: 3 gözaltı
16 Mayıs 2020 - 16:58

Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince iki farklı ikamette meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili yapılan çalışmalar neticesi olayların şüphelisi olduğu tespit edilen, O.A. isimli şahıs yakalanarak yapılan soruşturmanın ardından adli mercilere sevki edildi.

Yine aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda “Silahla Tehdit, Muhafaza Altına Alınmış eşya hakkında hırsızlık, Hükümlü ve tutuklunun kaçması” suçlarından aranan C.E.U., “Herkesin girebileceği bir yerde bırakmakla birlikte kilitlenmek suretiyle hırsızlık” suçundan aranan M.N.A., sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edildi, “Basit Yaralama” suçundan aranan N.D.K. isimli şahıs ise tarafına tesis edilen para cezasını ödeyerek serbest bırakıldı.

Ayrıca Didim Altınkum Mahallesinde tribleks tabir edilen binanın en üst katında kumar oynandığının tespiti üzerine Y.Ç.,G.Ç.,R.İ. isimli şahıslara “kumar oynamak” suçundan idari işlem, M.E.P. ve E.Y. isimli şahıslara ise “Kumar oynanması için yer ve imkan sağlamak” suçundan adli işlem yapıldı.

ÜMİT YEŞİLDAĞ

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.