Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Kuyucak Kaymakamı Didim’de ölü bulundu

Kuyucak Kaymakamı Didim’de ölü bulundu
02 Nisan 2021 - 21:36

Son dakika haberi!.. Aydın’ın Kuyucak ilçesi Kaymakamı Yılmaz Kurt Didim’de ölü olarak bulundu. Kamuoyunu derinden etkileyen ölüm olayıyla ilgili olarak Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı. Kaymakam Kurt’un ateşli silahla yaralanarak hayatını kaybettiği öğrenildi.

Kaymakam Kurt’un şok ölümüyle ilgili olarak Aydın Emniyeti’ne bağlı olay yeri inceleme ekipleri detaylı çalışma başlattı.

1976 yılında Trabzon/Çaykara’da doğdu. 2001 yılında Kırklareli Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği Mesleğine intisap etti. Bu dönemde; Tokat/Almus, Niksar ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. İngiltere’de bir yıl yabancı dil eğitimi aldı. 2005 tarihinde Ordu/Çatalpınar kaymakamı olarak atanan Kurt, müteakiben Erzincan/Kemaliye, Rize/Hemşin Kaymakamlığı, Hakkari Vali Yardımcılığı, Erzurum/Tortum Kaymakamlığı, Artvin Vali Yardımcılığı, Giresun/Eynesil Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 2018 yılında Aydın/Kuyucak Kaymakamlığına atanmış olup, 17 Eylül 2018 tarihinde göreve başlamıştı.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.