Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Muhtarlardan Büyükşehir Belediyesi’ne Hükümet Bulvarı Teşekkürü

Muhtarlardan Büyükşehir Belediyesi’ne Hükümet Bulvarı Teşekkürü
17 Temmuz 2020 - 20:56

Aydın’ın en işlek yollarından biri olan Hükümet Bulvarı’ndaki çalışmalar için memnuniyetini bildiren muhtarlar, Başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.
Aydın Büyükşehir Belediyesi (ABB), hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Aydın genelindeki sorumluluk alanında bulunan tüm yolları yenileyen ABB, kent merkezindeki Hükümet Bulvarı’nda yaptığı asfalt kaplama çalışmasıyla konforlu, güvenli ve altyapısı tamamlanmış yolu Aydınlılarla buluşturdu.
Bulvarda yapılan çalışmaların sona ermesiyle ulaşıma açılan yol hakkında görüş bildiren muhtarlar, memnuniyetlerini dile getirdi.
“Çalışmalar kısa sürede bitti”
Hasanefendi Ramazan Paşa Mahallesi Muhtarı Ünal Aktaş “Hükümet Bulvarımızın bakıma ihtiyacı vardı. Asfaltımız yapıldı; yolumuz ve Ramazan Paşa Kavşağı’mız çok güzel oldu. Çalışmalar kısa sürede yapıldı. Bu asfaltlamadan merkezi mahallelerimiz ve esnaflarımız faydalanıyor. Çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
“Nezih, güzel ve şehrimize yakışan bir yol oldu”
Veysipaşa Köprülü Mahallesi Muhtarı Murat Aksoy ise, “Nezih ve güzel, şehrimize yakışan bir yolumuz oldu. Çok çabuk ve hızlı bir çalışma oldu. Şuan ki hali güzel ve daha temiz. Bundan dolayı Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyorum” dedi.

İYİ GÜZEL DE, AŞAĞIDAKİ FOTODAKİ ÇELİŞKİ NEDİR ANNEM?
Aşağıdaki fotoğraf ise kentsel dönüşüme giren ve insanların cinnet geçirmek üzere olduğu Orta Mahalle’nin sokaklarından sadece bir tanesi, denetim yok, şikayetler cevapsız, hem kentsel dönüşüm var, hem de herkes kafasına göre davranıyor!..
Diyeceksiniz ki; “orada kentsel dönüşüm bitmeden yolları yapamayız” eyvallah anladık ta, bari denetim yapın be annem!…

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.