Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Mustafa Savaş’ın AK Parti 19. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Mustafa Savaş’ın AK Parti 19. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı
14 Ağustos 2020 - 19:50

AK Partimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, 19 yıl evvel, millete hizmet etme düsturuyla kutlu yürüyüşüne başlamıştır. 14 Ağustos 2001’de, Partimiz kurulurken, uzun soluklu bir mücadelenin içine girdiğimizi biliyorduk. Bir medeniyet mücadelesi, bir adalet mücadelesi, bir kalkınma mücadelesi kolay olmayacaktı elbette. Ancak AK Parti olarak bizler Anadolu topraklarında asırlardır verilen mücadeleden aldığımız güçle, binlerce yıllık tarihi birikimin, tecrübenin, ruhun ve ilhamın tevarüs ettiği bir anlayışla yolumuza koyulduk. Kurulduğumuz ilk günden beri tarihimizden ve medeniyetimizden gelen şuurla hareket ettik ve 83 milyonun en büyük temsilcisi olduk. Milletimizin kurduğu ve istikametini bizatihi milletimizin belirlediği partimiz, uzun yolculuğu boyunca bu anlayışından asla geri adım atmamıştır. 19 yıldır, Türk Siyasi Tarihi’nde bir devrim yaptık. Hamdolsun, her gün, daha da emin adımlarla yolunda ilerleyen parti olarak milletimize hizmet ediyoruz.
19 yılda ülkemizi yüksek gelişmiş ülkelerin arasına taşıyan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ulaşımda, altyapıda, ekonomide, şehircilikte, milli savunmada, sanayide, tarımda akla hayale gelmeyecek yatırımlar yaptık; olmaz denilen reformları başardık; yapılamaz denilen projeleri hayata geçirdik.
Bugün, Türkiye, sadece bölgesinde değil tüm dünyada büyük bir merakla takip edilen ülkelerden biri haline gelmiştir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın ifadeleriyle “Güçlenerek yolumuza devam ediyoruz, bugün dünden güçlüyüz, yarın daha güçlü olacağız.”
Küresel güç olma yolundaki ülkemizin, bu yükselişine karşı içeriden ve dışarıdan maruz kaldığı saldırılar da bir yandan devam etmektedir. Şunu herkes çok iyi bilmeli ki; bizi hedeflerimizden alıkoyamayacaklar! Varsın onlar istediğini yapsın; biz bu büyük davamızda aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerimle, Türkiye’ye çağ atlatan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyor; ülkemizin demokrasisi, ekonomisi, kalkınması, güvenliği kısacası ekonomik ve sosyal refahı için gayret eden, ter döken, fedakârlık yapan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum. İnandığımız yolda nice güçlü yıllara…

MUSTAFA SAVAŞ
AYDIN MİLLETVEKİLİ
KİT KOMİSYONU BAŞKANI

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.