Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Nejat İşler Atatürk’ten sonra mirasını devlete bırakan tek lideri anlattı

Nejat İşler Atatürk’ten sonra mirasını devlete bırakan tek lideri anlattı
08 Şubat 2021 - 19:15

Oyuncu Nejat İşler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar sonrası dikkatleri üzerine çekti. İşler, Bülent Ecevit ile ilgili bilgiler paylaşırken “Anlayan anlamıştır. Hadi eyvallah…” diye bitirince sosyal medyada “Erdoğan’ı mı kastediyor” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Oda TV’de yer alan habere göre, Nejat İşler’in sosyal medya hesabından peş peşe yaptığı paylaşımlar kafaları karıştırdı. Oyuncu, yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti
Ünlü oyuncu Nejat İşler Atatürk’ten sonra mirasını devlete bırakan tek lideri anlattı. Anlayan anladı diyerek sözünü bitirdi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

İşler, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “2000 yılındaki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde üniversite mezunu olmaması nedeniyle Cumhurbaşkanlığı’na aday olamamış, koalisyon partilerinin bu hükmü değiştirme teklifini ve kendisine cumhurbaşkanlığı teklifi getirmesini ise teşekkür ederek reddetmiştir. Mustafa Kemal Atatürk’ten sonra mal varlığını devletine bağışlayan tek Türk devlet adamıdır. Mekke Şeyhülislamı Hacı Emin Paşa Bülent Ecevit’in anne tarafından büyük dedesiydi. Ecevit’in annesi vefat ettiği için miras kendisine kalmıştır.” ifadelerini kullandı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR:

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.