Özhavutçu, işletmesini yaptığı işyerine çökmüş

Özhavutçu, işletmesini yaptığı işyerine çökmüş

Ege7Gün.Com haber sitesinde yayınlanan habere göre, Söke’de sözümona gazetecilik yapan ve yaptığı canlı yayınlarla herkese çamur atmakla, posta koymakla ve gözdağı vermekle tanınan Özhavutçu, önceki gün işyerinde saldırıya uğrayan Hüseyin Kaya’nın annesinin mal sahibi olduğu ve kendisinden işletmesini devraldığı cafeye çökmüş.

Başkaya Tarım ve bağlı kuruluşların sahibi, Aydın MÜSİAD Başkan Yardımcısı, SökeSpor Başkan yardımcısı Hüseyin Kaya’nın 30 aydan beri kirasını ödemediği için Özhavutçu’ya icra davası açacağı öğrenildi.

Şimdi Ege7Gün Medya olarak soruyoruz pandemi döneminde kapalı olan ve hiçbir getirisi olmayan bu cafenin işletmesini Özhavutçu zarar edeceğini bile bile neden devraldı?
Özhavutçu işletme sahibi olduğu cafe kapalı durumdayken devletten yardım aldı mı? Aldıysa ne kadar aldı?
Pandemi biteli aylar olmasına rağmen Söke’nin en işlek caddesi olan İstasyon Caddesindeki cafenin kiralarını neden ödemedi ve halen neden ödemiyor?
Erol Özhavutçu Başkaya Tarım’ın sahibi Hüseyin Kaya’dan işletmesini devraldığı kafeyi neden hala teslim etmiyor veya kiralarını ödemiyor?
Özhavutçu cafe olarak görünen mekanda gazetecilik te yapıyor mu? Bu yasadışı değil mi? Cafe olarak devralınan işyeri nasıl oluyor da medya şirketi olabiliyor?
Erol Özhavutçu Söke’de reklam almak için işletmelere, işyerlerine, şirketlere şantaj yaparak mı reklam alıyor?
Hatta reklam almayı bırakın, işyerlerine çöküyor mu?
Özhavutçu’nun Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu’nun sadık kalemşörü olan Durmuş Tuna ile son dönemlerde artan dostluğunun anlamı nedir?
Özhavutçu’nun Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu’nun sadık işçisi Fatih Akkentli ile son dönemlerde artan dostluğunun anlamı nedir?
Özhavutçu’nun Başkaya Tarım Sahibi Hüseyin Kaya’ya yapılan karalama kampanyasıyla ve saldırılarla bir ilgisi var mı?
Kamuoyu kendisinden açıklama bekliyor!..