Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Rıdvan Eşin’den Fatih Atay’a çok sert tepki: Cezasız kalmaz!

Rıdvan Eşin’den Fatih Atay’a çok sert tepki: Cezasız kalmaz!
11 Nisan 2022 - 18:17

Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’ın Efeler 09 FK- Kemalpaşa Spor maçı öncesi yaptığı açıklamalara Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin’den çok sert cevap geldi.

Bu şehrin siyasi ve kanaat önderleri olan bizler her konuda topluma örnek olmak ile mükellefiz. Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’ın bugün yapmış olduğu basın açıklamasını bir talihsizlik olarak görüyorum, zira bizim gibi kamuoyunun önündeki insanların dedikodu ve duyumlarla insanlar hakkında karalama yapması ve iftira atması çok çirkin bir davranıştır. Tarafımıza atılan bu iftiraya ve itibar suikastine karşı avukatlarımız tarafından savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır. Bu suçun cezasız kalmasına müsaade etmeyeceğiz. Sökespor, Efelerspor  Büyükşehir BelediyeSpor, YıldızSpor, Çine MadranSpor hepsi Aydınımızın güzide takımlarıdır.
Geçen yıl Bal Liginde son ana kadar Kuşadası Spor ile mücadele ettik. Kuşadası Spor şampiyon olduktan sonra play-off maçlarında 3.lige çıkmasını canı gönülden destekledik. Eşin Group Söke Spor olarak bugün itibari ile bizim açımızdan Bal ligi sona ermiştir. Teknik ekibimize, futbolculara, taraftarlara ve Söke halkına canı gönülden teşekkür ediyorum.
Bal gibi şampiyonu olan Efeler Spor futbolcularını ve taraftarını tebrik ediyorum. İnşallah KuşadasıSpordan sonra EfelerSporu 3.lige taşımak için tüm Aydın halkı olarak kenetleneceğiz ve Efeler Sporu 3. Ligde göreceğiz.
Herşey Aydın ve Aydın halkı için…

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.