Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Son Dakika: İyi Partili başkana saldırı!..

Son Dakika: İyi Partili başkana saldırı!..
31 Mayıs 2020 - 21:39

İyi Partili Aydın İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’ya saldırı yapıldı. Öz annesini ziyaret etmek için babaevine gittiği iddia edilen Aydın Millet İttifakının belediye başkanı Aytekin Kaya kimliği henüz belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından darp edildi…

Başkan Kaya’ya saldıran kişiler, hızla olay yerinden kaçarken Başkan Kaya ise soluğu karakolda alarak kendisine saldıran kişilerden şikayetçi oldu…

İNCİRLİOVA ESKİ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI SALDIRMIŞ

Öte yandan kesin bilgi olmamakla birlikte, Başkan Kaya’ya, İncirliova eski Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Baytaş’ın saldırdığı iddia edildi. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’ya yapılan son derece çirkin ve mesnetsiz saldırı hakkında konuşan MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ise konunun siyasi değil kişisel bir mesele olduğunu söyledi.

Konuyla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

GAZETECİLERE KÖTÜ MUAMELE
Öte yandan olayın detaylarını öğrenmek isteyen ve anbean takip eden Aydın’ın yerel medya mensupları ve haber ajanslarının muhabirlerinin, İncirliovadaki İyi Partililer tarafından kötü muameleye tabii tutulduğu öğrenildi. Yaşanan olay nedeniyle İyi Parti İncirliova yetkililerini AydınOlay olarak biz de kınıyoruz ve bir daha yaşanmamasını, medyanın rahat çalışması için bu tür çalışma zorluklarını bizlere reva görmemelerini diliyoruz.

Unutmayın ki bu olayı tüm Aydın’a ve yarın-öbürgün ise tüm Türkiye ve dünyaya duyuracak olan yine medyalardır, sesimizi duymazsanız, sesinizi kimse duymaz, herkes görevini bilsin, işini düzgünce yapsın!..

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.