Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Uslanmaz gazeteci Metin Can ortaya çıktı ve tehdit gibi uyarı!..

Uslanmaz gazeteci Metin Can ortaya çıktı ve tehdit gibi uyarı!..
30 Ekim 2020 - 9:31

Metin Can ismindeki meslektaşımızdan vatsap üzerinden ve sonrasında yapılan telefon görüşmesinde Yayın Yönetmenimiz Ümit Yeşildağ’a tehdit gibi sözler: “Yazdıklarına dikkat et, dışarıdan geldiniz, Aydın’ı rezil ettiniz, yakında tebriklerimi ileteceğim” gibi rahatsız edici cümleler geldi!..

Ümit Yeşildağ’ın “ADÜ Rektörü Osman Selçuk Aldemir”in avukatıyım” başlıklı ironik makalesinden birkaç saat sonra vatsap üzerinden iletişime geçen ve Yayın Yönetmenimiz Ümit Yeşildağ’a vatsap üzerinden imalı cümleler ve sonrasında yapılan telefon görüşmesinde “Yazdıklarına dikkat gibi” kelimeler sarfeden Metin Can, bak sana ve senin zihniyetindekilere birşey söyleyelim, çok basit ve net:

Sen kimin avukatısın: FETÖ’nün mü, sen kimsin: Hakim misin, Savcı mısın, nesin? Birşey yazarken sanamı, size mi soracağız, dışarıdan geldiniz ne demek, biz Türk değil miyiz? Yunanistan’dan mı geldik!… Siz kendi önünüzden yemeye devam edin ve an itibariyle FETÖ kumpası olduğu açık ve net olan Rektörle ilgili olarak bir daha olur-olmaz konuşmayın!..

Sen ve siz, bizleri bugüne kadar hangi protokol yemeğinde gördünüz, kimin kemiğini yalarken duydunuz, bizler sizin gibi “Protokol yemeklerinde” fink atıp fotoğraf çektirmiyoruz, gezmiyoruz, bu gibi kemik etkinliklerinden bizim haberimiz dahi olmuyor, asıl kemiği sizler yalayın ve utanın!..

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.