Aydın Olay, Efeler Haberleri, Güncel Son Dakika, Gündem

Youtube’dan aldığı dolarları, ihtiyacı olanlarla paylaşıyor

Youtube’dan aldığı dolarları, ihtiyacı olanlarla paylaşıyor
09 Mayıs 2020 - 20:46

Ünlü sosyal video paylaşım sitesi Youtube’da 1 milyona yaklaşan abone ve takipçi sayısıyla oldukça büyük bir hayran ve izleyici kitlesine ulaşan Youtuber Emirhan Özhan özellikle mubarek Ramazan Ayında yaptığı iyiliklerle insanların hayır duasını alıyor…

Tesadüfen bulduğu kişilere sürpriz hediyeler ve yardımlarda bulunan Youtuber Emirhan Özhan; kah çiçekçinin sattığı çiçeklerin hepsini satın alıyor, kah simitçinin simitlerini veya ihtiyacı olan birinin ev kirasını ödüyor…

Önceleri ThePost ismiyle 2 kişi olarak yayına başlayan ve sonrasında ortağından ayrılan Emirhan Özhan kanalının adını da değiştirerek kendi adını yani Emirhan Özhan olarak güncelledi.

Yaptığı iyilikler bizim de gözümüzden kaçmayan Emirhan Özhan 1 Mayıs’ta “İyilik Akımı-4” olarak aklandırdığı videosunda sokaktaki emekçilere beklemedikleri sürpriz hediyeler vererek yardımda bulunarak gönüllerini ve hayır dualarını alıyor.

Öte yandan youtuber Emirhan Özhan, Tekirdağ ve Kırklareli’nin köylerine gidip oradaki köy bakkallarında veresiye defterlerini ödeyip, sildirdi.

İyilik akımı serisi ile kendisinden söz ettiren ünlü youtuber Emirhan Özhan bu hafta Tekirdağ’a geldi.

SARAY İLÇESİNDE KÖY BAKKALLARININ DEFTERLERİNİ SİLDİ
Tekirdağ’ın Saray ilçesinde Bahçeköy ve Güngörmez köylerine gelen ünlü youtuber Emirhan Özhan köy bakkallarının veresiye defterlerini ödeyip, iyilik akımı başlattılar.

Bahçeköy ve Güngörmez köylerinde gittikleri köy bakkallarında veresiye defterlerinde ihtiyaç sahiplerini bulup, tüm ücretini ödeyip, veresiye defterini sildirdiler.

TEKİRDAĞ’DA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI
Youtuber Emirhan Özhan’ın bakkala “Veresiye defterinde ihtiyaç sahibi var mı?” sorusu üzerine bakkalın “Bir tane var, kendisi kanser ameliyatı oldu, kızına karaciğer nakli gerekiyor, diğerlerine göre durumu pek iyi değil.” cevabı duygusal anlar yaşanmasına sebep oldu.

TEKİRDAĞ’DA İYİLİK AKIMI BAŞLATTILAR
Tekirdağ’ın köylerinde ihtiyaç sahiplerinin bakkal veresiye borçlarını ödeyen youtuber Emirhan Özhan bu iyilik akımının yayılıp büyümesini istediklerini belirterek, “Tekirdağ ve Kırklareli’nin köylerine gidip oradaki köy bakkallarında veresiye defterlerini sorduk. Borçlarını uzun süre ödeyemeyen mağdur vatandaşlarımızın borç listesini kapattık.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.