Connect with us

Gündem

Fatih Akkentli’den nefes kesen dans gösterisi

Yayıncı

on

Tam da Söke’ye layık CHP’li Belediye Başkan Aday Fatih Akkentli’den nefes kesen dans şov.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Söke Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli nefes kesen dans gösterisi ile CHP’ye ne kadar layık bir belediye başkan adayı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Yeni CHP’nin en tanıdık yüzlerinden biri olan Fatih Akkentli’nin Kuşadası Altın Güvercin Yarışması final gösterisinde mankenleri kıskandıracak güzellikteki bayanlarla birlikte yaptığı dans gösterisi izleyenleri adeta büyüledi.
Edinilen bilgilere göre Fatih Akkentli’nin geceye 8 bayanla gittiği ve 3 tanesinin ise kameramanlık yaptığı görüntülere yansıdı.

Akkentli’nin dansör (erkek dansçı)lara ders verecek kıvraklıktaki figürleri kendisi tarafından instagram hesabından paylaşıldı.

Reklam

Daha önce de çeşitli suçlardan ceza alan ve hakkında pek çok soruşturma devam eden Akkentli CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Söke ziyaretinde çizme hediye etmiş daha sonra ziyaretine giderek birlikte resim çekilmişlerdi..

Geçmişinde zar-zor geçinirken şu anda ailecek Söke’nin sayılı zenginleri arasında oldukları konuşulan Akkentli’nin adı önümüzdeki yerel seçimde CHP’nin Söke Belediye Başkan adayı adayları arasında geçiyor.

Nefes kesen dans gösterisinin ardından Akkentlinin bu görüntüleri Kılıçdaroğlu’na izletmesi halinde Söke Belediye Başkan Adayı olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kıvrak figürlerindeki ustalıktan dolayı Akkentliyi tebrik ediyor CHP’nin böyle bir değeri Belediye Başkan Adayı yapmaz ise tarihi bir hataya imza alacaklarını düşünüyoruz.

Reklam

Ayrıca CHP’nin seçim çalışmalarında boşuna masraf yapmayıp Akkentliyi partinin yeni yüzü olarak kullanmasını ve gelecekte CHP Genel Başkanlığı koltuğuna aday göstermelerini tavsiye ediyoruz.

 

Reklam
Okumaya devam et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi: Bütçemiz o kadar değil!..

Yayıncı

on

Olay

Aydın Büyükşehir Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı, bir basın açıklaması yayımladı. Açıklamada şunlara yer verildi:

Bazı basın-yayın organlarında AK Parti Büyükşehir Belediye başkan adayının Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığımızın bütçesine yönelik gerçeği yansıtmayan açıklamaları yer almış ve bu açıklamanın yapılması zaruriyeti doğmuştur.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin bütün birimlerinin bütçeleri büyük bir titizlikle hazırlanmakta, Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nce onaylanmaktadır. Bütçe gerçekleşmeleri de yine belediye meclis üyelerinden oluşan denetim komisyonunca yıllık olarak şeffaf bir şekilde incelenip rapora bağlanmaktadır.

Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı bütçesi, AK Parti Büyükşehir Belediye başkan adayının iddia ettiği rakam değil, bunun 15’te 1’idir. Bu bütçenin yarısı personel giderlerine, yüzde 20’si araç kiralama giderlerine, yüzde 15’i makine ve teçhizatlarının bakım, onarım ve alımına ayrılmış; kalan miktar resmi ilan ve sair giderlere harcanmaktadır.

Reklam

Yanlış bilgi barındıran bu açıklamalara itibar edilmemesini kamuoyunun doğru bilgilenmesi adına saygıyla sunarız.

Okumaya devam et

Gündem

Savaş’tan 10 bin konut müjdesi!

Yayıncı

on

Olay

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Savaş, büyükşehir belediyesi olarak 17 ilçede ilk etapta 10 bin sosyal konut yapacağının müjdesini verdi.
Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Savaş, projelerine bir yenisini daha ekledi. Vatandaş odaklı projeleriyle Aydınlıların takdirini toplayan Savaş, 17 ilçede yapmayı planladığı sosyal konut projesini açıkladı. Büyükşehir belediyesi olarak 10 bin sosyal konut inşa edeceğinin sözünü veren Savaş, “10.000 Sosyal Konut İnşa Ediyoruz! Aydınımızın 17 ilçesinde Büyükşehir Belediyemiz tarafından 1. etapta inşa edeceğimiz 10.000 sosyal konutu siz değerli hemşerilerimize sunuyoruz. Farklı tiplerde tasarlanmış, depreme dayanıklı sosyal konut projemiz için Nisan ayından itibaren tüm ilçelerimizde talep toplamaya başlayacağız. Projemiz sayesinde ev sahibi olmayan vatandaşlarımız uygun ödeme koşullarıyla konut sahibi olacak. Hazırlıklarımızı tamamladık, sizin için çalışıyoruz. Biz hazırız, Aydın hazır.” dedi.

Okumaya devam et

Gündem

Mustafa Savaş’ın bu sözleri Çerçioğlu’na nal toplatır!..

Yayıncı

on

Olay

Adalet ve Kalkınma Partisi Aydın Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Mustafa Savaş, bugün Aydın ili ve ilçelerinde yaşayan Aydınlılara müjdeli iki şok yaşattı.

Mesajlarında ülkemizde en pahalı su faturasının Aydınlıya ödetildiğini, göreve gelir gelmez su faturasında yüzde 50 indirime gideceklerini ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde çalışanların en düşük maaşının 30 bin TLolacağını kamuoyuyla paylaştı!..

Dar gelirli ve fakir kitlelerde memnuniyet uyandıran bu mesaj AK Partili Savaş’ı uçuracak tarzında bulunurken; şimdi gözler mevcut Aydın Büyükşehir Belediyesi başkanı Özlem Çerçioğlu’na çevrildi,
Aydın ve ilçeleri yanıtın yarından tezi yok verilmesini bekliyor.

Savaş: ‘En düşük net maaş 30 Bin TL olacak’

Reklam

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Savaş, büyükşehir belediyesi ve bağlı şirketlerde çalışanların 1 Nisan’dan itibaren en düşük maaş net 30 Bin TL olacağının müjdesini verdi.

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Savaş, belediye çalışanlarına yönelik bir vaadini açıkladı. Savaş’ın açıklaması büyük heyecan yarattı.

En düşük maaşın net 30 bin TL olacağını açıklayan Savaş, “Aydın Büyükşehir Belediyemiz ve bağlı şirketlerinde hiçbir çalışan kardeşimiz işinden ve aşından olmayacak. Banka promosyonlarında adil bir dağıtım yapacağız. 1 Nisan’dan itibaren çalışanlarımızın en düşük maaşı net 30 bin TL olacak. Çalışma barışını, huzurlu ve güvenli bir iş ortamını tesis edeceğiz. Hazırız, kararlıyız.” “dedi.

Ümit Yeşildağ

Reklam

Okumaya devam et

Çok Okunanlar