Connect with us

Eğitim

Rektör Bülent Kent, Yabancı Diller Yüksekokulunda İncelemelerde Bulundu

Yayıncı

on

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent, 30 Nisan 2024 tarihinde Merkez Kampüs’te yer alan fakülte ve yüksekokul ziyaretleri kapsamında Yabancı Diller Yüksekokulunu ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarette Üniversite Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent’e, Genel Sekreter Yardımcısı V. Tanfer Bilge eşlik etti. Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Bertan Akyol, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Rıdvan Korkut, Öğr. Gör. Hasan Ulvi Evren ve akademisyenler ile bir araya gelen Üniversite Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yüksekokulun teknik ve fiziksel imkânları, yürütülen projeler ve eğitim-öğretim yılı içerisinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alan Üniversite Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent, yabancı dil öğretiminde akademik faaliyetlerin geliştirilmesi ile ilgili akademik kadro ile görüşmelerde bulundu. Ziyarette ayrıca, İngilizce, Fransızca ve Almanca hazırlık eğitimi olan bölümlerde öğrencilerin eğitim öğretim faaliyetlerini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayarak öğrenci memnuniyetini artırmak ve akademik başarıları desteklemek amacıyla yeni projelerin geliştirilmesi konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.

Okumaya devam et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar