Connect with us

Asayiş

Tehdidin biri bin para, hakaret, iftira, küçük düşürme herşey var!..

Yayıncı

on

“Sen hiç savcı karşısına çıktın mı, hakkında iyi olmayacak, taşa çarptığının farkında değilsin galiba” 

Aydın Denge Gazetesi’nde Aydın Kırobalı takma ismiyle köşe yazısı yazan ve bir devlet kuruluşunda çalıştığını tahmin ettiğimiz Feyzullah Okumuş ismindeki şahıs gazeteci Ümit Yeşildağ‘ı defalarca tehdit etti.

Yeşildağ’ın bir paylaşımını provokasyon gibi göstererek kendi sosyal medya sayfasında paylaşan Feyzullah Okumuş “Bir de böyle provokatörler ve işgüzarlar var” diyerek provokatörlükle suçladı.

Feyzullah Okumuş “Hakkında iyi olmayacak, sen hiç savcı karşısına çıktın mı? taşa çarptığının farkında değilsin galiba” şeklinde tehdit ederek küçük düşürücü ifadeler de kullanmayı ihmal etmedi.

Reklam

Kendini nimetten sanan Aydın Denge köşe yazarı ve ne iş yaptığını tam olarak bilemediğimiz şahısla tanışmak istesek de telefonunu vermekten çekinerek, hakaretlerine sosyal medya facebook üzerinden devam etti!..

GAZETECİ ÜMİT YEŞİLDAĞ’IN YAPTIĞI AŞAĞIDAKİ PAYLAŞIMI PROVOKASYON OLARAK NİTELEYİP KENDİ SAYFASINDA PAYLAŞTI

AŞAĞIDA İSE FEYZULLAH OKUMUŞ İSMİNDEKİ ŞAHSIN YAPTIĞI TEHDİTLERİN KÜPÜRLERİ YER ALIYOR

Okumaya devam et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asayiş

Aydın’da uyuşturucu tacirlerine baskın

Yayıncı

on

Olay

Aydın ili Buharkent ilçesinde (A.E) ve (S.Y) isimli şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramada, 510 Gram Kubar Esrar, 20 Adet kenevir tohumu, 4 Adet uyuşturucu kullanma aparatı, 1 Adet cep telefonu ele geçirildi.

(S.Y.) isimli şahıs Konut Dokunulmazlığı İhlal, Mala Zarar Verme, Hırsızlık, Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak Kabul Etmek veya Bulundurmak suçlarından hakkında kesinleşmiş 13 Yıl 20 Gün hapis cezası nedeniyle Nazilli E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Okumaya devam et

Asayiş

Aydınlı Kovboy, evinde asılı halde bulundu

Yayıncı

on

Olay

Aydın’da atıyla sokaklarda dolaşarak birçok kez medyalara konu olan Cemil Uçar, Efeler Kuyulu Mahallesi’ndeki evinde asılı halde bulundu.

Edinilen bilgiye göre Cemil Uçar’ın kardeşi Serhan Uçar ağabeyinden uzun süre haber alamayınca ağabeyinin evine gitti.

Ağabeyini evinde asılı halde bulan kardeşi Serhan Uçar, polisi arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen sağlık, polis ve jandarma ekipleri Cemil Uçar’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Adnan Menderes Üniversitesi morguna kaldırılan Cemil Uçar’ın Kuyulu mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Reklam
Okumaya devam et

Asayiş

SON DAKİKA!.. Didim’i yasa boğan ölüm!..

Yayıncı

on

Olay

Didim’de ilk yerel televizyonu kuran, Apollon Tapınağı Hisar Mahallesi Muhtarlığı ve Anadolu Ajansı muhabirliği de yapan sevilen gazeteci Bahri Aşık vefat etti.

Didimlileri ve Aydınlıları yasa boğan haber az önce geldi. Bahri Aşık’ın herhangi bir rahatsızlığı olduğunu bilmiyorduk. Detaylar daha sonra, Aşık yaşlılığa bağlı nedenlerden ötürü vefat ettiği sanılıyor!..

Didim’in yaşayan efsanesi ve hafızası olarak tanınan duayen gazeteci Bahri Aşık Hâkkın rahmetine kavuştu.
Didim’de yaptığı basın, Radyo TV faaliyetleri ile Didim’in duayen gazetecisi olmayı gerçekten hâk eden Bahri Aşık, insanların gönüllerinde sevgi bağı ve köprüsünü kurmayı başaran, temiz yürekli, yardımsever bir insan olarak çok seviliyordu.
Didim’in tarihsel ve mübadele geçmişi üzerinde çok önemli bir bilgi birikimi olan bu bilgileri arşivleyen kıymetli meslektaşımız ve ağabeyimiz Bâhri Aşığa Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Okumaya devam et

Çok Okunanlar